Velká výprava do Čestína

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Archiv, Vydáno dne: 04. 05. 2007

AKCIČKA:Velká výprava do Čestína
KDE:Čestín
KDY:4.5.2007


Co jsme prováděli:
Jelo se na čtyři dny a ačkoliv to z účasti nevypadá, tak nás bylo spousta. Jele s námi totiž Jitčina třída z Křivoklátu a trpaslíci co pojedou i na tábor. V pátek jsme pouze stačili dojet a ubytovat se, někdo ve srubu, odvážnější ve stanech a ti nejšikovnější potom ve vlastnoručně postaveném hangáru.
V sobotu jsme začali dřevem, žádné nebylo a tak musel pomoct, starší dřevem a mlůadší šiškama, potom jsme se rozdělili do skupinek a začali soutěžit, někdo ringo, někdo přehazku a zbytek kroket. To nám vydrželo prakticky celý den, aby to nebylo až tak stejné tak v noci byla hra hledání čarodějnic.
V neděli jsme k obvyklým hrám přidali soutěže ohněm, kdo uvaří rychleji a lépe čaj, kdo vydrží déle hořet a kdo dohoří výše. Odpoledne se Křivoklátští vydali na zámeček za očistou a my jsme si dali finskou stezku. V pondělí Křivoklátští vyrazili na výlet na Český Štenberk a my jme k obvyklím hrám přidali lesní kroket, hru co do lesa nepatří, stavbu vesniček a tvorbu znaků. Za soumraku jsme si potom zahráli na schovávanou a v noci měli nejstarší výsadek.
V úterý ráno pršelo a tak jsme vstávali až v devět a z programu zbylo jenom balení a vyhlášení soutěží.

Kdo tam všechno byl:
Tereza Vašík David Jirka Václav Marie Mirek Dominika Míla Tomáš

Pod pečlivým dohledem:
Štěpán Magda Václav Pavlína Martin