ZPRÁVY Z ODDÍLU

Autor: Štěpán <sycfin(at)seznam.cz>, Téma: Zprávy z oddílu, Vydáno dne: 10. 08. 2007

Ahoj Sýčfíni, dostává se k Vám poslední číslo našeho časopisu pro tento rok. V době kdy toto čtete už máte skoro vysvědčení a většina z Vás se Těší na prázdniny a tábor.

Červen je krátký, takže zmíním jenom jarní sraz. Sice jsem o něm něco málo psal do předminulého časopisu, ale to nevadí. Letos jsme jarní sraz pořádali sami, nepodařilo se nám jako loni vyhrát soutěž o štít táborníka, ale myslím, že vyhraná soutěž hlídek v obou kategoriích je taky pěkný výsledek. Ve chvíli kdy píšu tenhle časopis nás už čeká jenom poslední schůzka, Vás ještě týden školy, mě práce a pak už jedeme na tábor. Proto ještě jednou zmíním pozvánku na stavbu. Ta je určená pro starší a pracovité děti a jejich rodiče. V případě, že někdo pojede bez rodičů tak je všechno stejné jako na výpravách. Na konci června je stavba tábora na kterou tímto všechny děti a hlavně rodiče, kteří chtějí pomoci postavit tábor, zvu. Ohledně ubytování, stravování (oboje zdarma) a dopravy je nejlepší se dohodnout přímo se mnou. Nejlépe před nebo po schůzce, případně telefonicky (605 21 01 48).
Poslední odstavec - tedy vlastně první z příštího roku - první schůzka oddílového roku 2007/2008 se koná 13.9.2007. Tak ahoj na táboře a na první schůzce. Štěpán