Zprávy z oddílu za září a na říjen

Autor: Štěpán <sycfin(at)seznam.cz>, Téma: O nás, Vydáno dne: 05. 10. 2007

Ahoj Sýčfínci, tak máme za sebou první měsíc. Utekl nějak rychle, měl taky jen dvě schůzky a dvě výpravy.

Na schůzkách jsme byli tradičně v Kinské a díky slušnému počasí, v jinak chladném září, i spokojení. Měl jsem obavy kolik Vás dorazí a byl jsem nakonec příjemně překvapen, doufám, že v říjnu se ukážou i slibovaní nováčci.
První výprava byl Nerudovský špacír, letos pořádaný ?13?, s cílem na Točníku. Dorazilo nás slušné množství, přidali se i Křivoklátští, počasí bylo vynikající?. prostě pohoda. Tedy až na závěrečné dobíhání vlaku, jak jsme po něm vypadali se můžete přesvědčit na oddílových stránkách. Druhá výprava byla zahajovací - do Čestína. Před začátkem dva dny pršelo a tak jsme se raději uchýlili na zámeček. V pátek ještě počasí za moc nestálo, ale stejně jsme zvládli hřiště a historicky první výsadek mladších (ve dne), starší už tolik štěstí neměli, ty zahnal dovnitř déš?. V sobotu už bylo slušně a tak jsme celý den strávili v táboře a večer i výsadek starších. V neděli pak bylo počasí jak v létě a stejně dobře dopadla i celá výprava.
Chtěl bych ještě jednou upozornit na podzimní prázdniny, potřebuju vědět, kdo pojede. Tedy doufám, že nezklamete a pojedete všichni. Už se ozvali i z Křivoklátu tak doufám, že nás bude stejně jako loni.
Štěpán

„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich