Zprávy z oddílu - říjen

Autor: Štěpán <sycfin(at)seznam.cz>, Téma: Zprávy z oddílu, Vydáno dne: 02. 11. 2007

Ahoj Sýčfínci, říjen je pryč, první mráz také a nás čeká díky počasí tak asi pět měsíců schůzek v klubovně.

Už v říjnu jsme absolvovali první schůzku v klubovně, jen připomínám přezůvky, ty budem muset mít pořád. Stejně jako na první schůzce se budeme dělit na dvě poloviny, dvakrát na mladší a starší. Následně se potom zkusíme rozdělit na dvě poloviny bez rozdílu věku a uvidíme co bude úspěšnější.
Na první výpravu v říjnu jsme vyrazili na ?Babku?, jinak kopec kousek nad Řevnicemi. ?Babku? jsme zdárně našli, oheň rozdělali a i přinesenou uzeninu pěkně opekli. Až nájezd konkurenčních turistů nás vyhnal z tábořiště a donutil k návratu. Výpravu hodnotím jako vydařenou a určitě se sem ještě vrátíme.
Máme za sebou i podzimky, letos v Heřmanově Městci, ubytovaní jsme byli v DDM Ježkovka. Okolo byl krásný park a vůbec celé městečko bylo moc hezké, o to bylo horší, že někteří se nedokázali chovat tak jak se chovají členové našeho oddílu a starali se jen o sebe a svoje pohodlí. Přitom je vůbec nezajímalo, že tím můžou někomu uškodit. pokud se takové chování bude opakovat, tak s námi holt nebudou moct jezdit. Je mi to líto, ještě nikdo jsem nic takového psát nemusel, ale stalo se. Abych to zakončil optimističtěji ? myslím, že výprava do Chrudimě a na Lichnici se povedla a Jitčina kuchyň byla jako vždy skvělá.
To bylo vše k tomu co bylo, teď k tomu co bude ? schůzky už jenom uvnitř (připomínám přezůvky a přineste přihlášky a příspěvky) a v listopadu jedna jednodenní výprava do minizoo.
Štěpán