Schůzka

Autor: Míra <sycfini(at)seznam.cz>, Téma: Archiv, Vydáno dne: 18. 05. 2009

AKCIČKA:Schůzka
KDE:Dětský ostrov
KDY:14.5.2009


Co jsme prováděli:
Jsem v práci, dnes poprvé, a tak moc práce nemám, tak Vám udělám radost a napíšu kroniku.

Ringo se už blíží, my pilně trénujeme, a jde nám to opravdu pěkně. Děcka si na začátku schůzky vlezou na proolejzačky a ti starší, kteří na ně už nevylezou, trénují.

Když jsme taky přemluvili ty menší, aby si taky hodili ringem, my jsme se přesunuli vedle a házeli si tam. Jenže tam je nízký plot a neni tam ta ochranná sí?. jaká je asi pravděpodobnost, že já i Míla zároveň hodíme ringo za plot? My jsme jeden horší než druhej. Stalo se! Naštěstí ne do Vltavy. Ringa se sebrala, a my s Mílou jsme si šli radši sednout.

NO, neseděl jsem dlouho. Ozval se křik, který mi říkal něco o tom, že je ringo vee vodě. No dobrý, no. Kdo jinej By tam měl lézt, než já, když už jsem tam byl, že? Na břehu se válel nějakej podběrák. Byl dost dlouhej na to, abych mohl ringo vylovit. Bohužel! Pár centimertů chybělo.

Ringo unášeno proudem plulo dál a dál. Směrem k jakejmsi schodům. Supr, půjdu tam, půjčim si rybářskou loďku, a bude! Nebude! Lodě jsou přivázané a zamčené. Nedá se nic dělat, svlíkám kra?asy, voda ani ne po kolena. Po kroku voda po pás sahá. Svlíkám Tričko. Když po Vltavě plavou lodě, musí bejt hluboká dost. Je. už mám mokrý i trenky, tak na to kašlu a plavu pro ringo.

Nebylo to tak studený jak jsem si myslel. Teplý sice ne, ale studená sprcha je studenější. A víte, kdo byl tak šikovnej a hodil to ringo Vltavě? Moje Milovaná sestřička Máňa. Nedozvědět se to den po tom, tak ji asi zmučim! To je rodina

A kdo jste mě neviděl plavat v řece, tak to nezkoušejte! Už tam nepolezu, je to hrozně špinavý :-PKdo tam všechno byl:
Barča Dominika Eliška Honza Jirka Maruška Míla Terka Tomáš Tomáš Vašík Vašík

Pod pečlivým dohledem:
Martin Mirek Pavlína Štěpán Vašek