Letní dětský tábor - Čestín 2019

Autor: Štěpán <sycfin(at)seznam.cz>, Téma: Tábor, Vydáno dne: 21. 01. 2019

Sýček Termín konání - 29.6. - 20.7. 2019
Místo - Čestín na Kutnohorsku
Počet účastníků - 30
Informace a přihlášky - Štěpán Hudec, tel 605 210148, stepanhudec@quick.cz

   Tábor se nachází na soukromé louce v údolí Čestínského potoka, uprostřed lesa, mezi Čestínem a Kácovem. Na zdejší stálé základně jsou letní tábory pořádány už cca 30 let. Ubytování je ve stanech s podsadou, ve srubu je jídelna, kuchyň, umývárna včetně sprchy s teplou vodou, WC jsou suchá. Na louce jsou sportovní hřiště (volejbal, basket, fotbal), stůl na stolní tenis, táborové ohniště. Kolem tábora protéká potok.
   Tábor je zaměřen na poznávání přírody, hry v lese i na louce, sport, koupání, výlety do okolních měst (Kutná Hora, Vlašim, Sázava), a tábornické dovednosti. Program je motivován celotáborovou etapovou hrou letos motivovanou divokým západem a bude organizován zvlášť pro mladší a starší děti. Nebude samozřejmě chybět olympiáda, bojovky, noční hry, táboráky....
    V rámci svých možností se děti podílejí na provozu tábora - pomoc s přípravou jídla, noční hlídky a podobně.
    Cena tábora činí pro registrované členy oddílu 4 600 Kč a pro ostatní zájemce 4 900 Kč. Zvýšení ceny je dáno především nárůstem cen, věříme, že do tábora nedojde k výraznému zvýšení cen v naší republice, na které bychom museli reagovat. Z rozpočtu tábora budou také hrazeny náklady brigád na stavbu a bourání stanové základny. Brigáda na stavbu LT je plánovaná na poslední červnový víkend (je možné přijet i jen na sobotu), kdo z rodičů by nechtěl pomoci? Pro LT hledáme sponzory (na vylepšení finanční bilance LT, např. levný autobus či nákladní vůz, sportovní či kancelářské vybavení atd.).

Tábor
Cena tábora zahrnuje:
V případě zájmu vyplňte laskavě závaznou přihlášku (ke stažení pod textem) a obratem zašlete zpět včetně potvrzení dětského lékaře (nejlépe do konce dubna).

Přihláška na tábor 2019 (word) Download
Přihláška na tábor 2019 (pdf) Download


„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich