Letní dětský tábor - Čestín 2023

Autor: Štěpán <sycfin(at)seznam.cz>, Téma: Tábor, Vydáno dne: 27. 03. 2023

Sýček Termín konání - 1.7. - 21.7. 2023
Místo - Čestín na Kutnohorsku
Počet účastníků - 30
Informace a přihlášky - Štěpán Hudec, tel 605 210148, stepanhudec@quick.cz

   Tábor se nachází na soukromé louce v údolí Čestínského potoka, uprostřed lesa, mezi Čestínem a Kácovem. Na zdejší stálé základně jsou letní tábory pořádány už cca 30 let. Ubytování je ve stanech s podsadou, ve srubu je jídelna, kuchyň, umývárna včetně sprchy s teplou vodou, WC jsou suchá. Na louce jsou sportovní hřiště (volejbal, basket, fotbal), stůl na stolní tenis, táborové ohniště. Kolem tábora protéká potok.
   Tábor je zaměřen na poznávání přírody, hry v lese i na louce, sport, koupání, výlety do okolí a tábornické dovednosti. Program je motivován celotáborovou etapovou hrou a bývá organizován zvlášť pro mladší a starší děti. Nebude samozřejmě chybět olympiáda, bojovky, noční hry, táboráky....
    V rámci svých možností se děti podílejí na provozu tábora - pomoc s přípravou jídla, noční hlídky a podobně.
    Cena tábora činí pro registrované členy oddílu 5 800 Kč a pro ostatní zájemce 6 300 Kč. Zvýšení ceny je dáno především nárůstem cen v posledním roce, věříme, že do tábora nedojde k dalšímu výraznému navýšení cen, na které bychom museli reagovat. Z rozpočtu tábora budou také hrazeny náklady brigád na stavbu a bourání stanové základny. Brigáda na stavbu LT je plánovaná na poslední červnový víkend (je možné přijet i jen na sobotu), kdo z rodičů by nechtěl pomoci? Pro LT hledáme sponzory (na vylepšení finanční bilance LT, např. levný autobus na výlet či nákladní vůz, sportovní či kancelářské vybavení atd.).

Tábor
Cena tábora zahrnuje:
V případě zájmu vyplňte laskavě závaznou přihlášku (ke stažení pod textem) a obratem zašlete zpět včetně potvrzení dětského lékaře (nejlépe do konce dubna).

Přihláška na tábor 2023 Download
Posudek o zdravotní způsobilosti Download