Tak jsme zase nevyhráli úplně všechno

Autor: Míra <sycfini(at)seznam.cz>, Téma: Archiv, Vydáno dne: 10. 05. 2011

AKCIČKA:Ringo
KDE:Čelákovice
KDY:7.5.2011


Co jsme prováděli:
Nikdo nemohl dospat, všichni se těšili, a tak jsme poránu mohli vyrazit na Masarykovo nádraží na vlak do Čelákovic s cílem vyhrát turnaj v ringu.
A tak jako každý rok, postavili jsme tříčlenná družstva s názvy co nejnezapamatovávatelnějšími a tak "Pája a my", "Opaky", "Já s Tomem", "Víc proužků není adidas", "M. E. D. z Bohnic" a podobné týmy mohli začít soupeřit o vítězství.
Letos se hrálo systémem každý s každým, a tak byla větší šance vyhrát všechny kategorie. V těch kategoriích, v kterých pro svůj věk už nemůžu hrát, jsme obsadili skvělá místa. (Prostor pro doplnění výsledků) V kategorii seniorů opět kraloval GEOTým, ale Míla již má taktiku jak zajistit, aby příští rok nevyhrál. Těsně pod stupni vítězů, se umistili první Sýčfíni, což při celkovém počtu 14 týmů není špatné, ale výhra to stále není. Poladíme formu a příští rok přijedem vyhrát.
Nevím jak ostatní, já jsem si skvělě zahrál, důkladně odřel kolena a decentně jsem se opálil na jarním sluníčku.
A ještě připomenu, že letos se hrálo s novými kroužky. Jsou jednobarevné, tvrdší, pevnější a odolnější, než ty předchozí, a myslím si, že  jsou maličko nevyvážené, což by někomu mohlo vadit, ale důležitá je barva :-)
Ahoj Mira

Kdo tam všechno byl:
Davídek Dominika Eliška Maruška Terka Tomáš Vašík

Pod pečlivým dohledem:
Jirka Martin Michal Míla Mirek Pavlína Štěpán Terka Tomáš Vašek