Velikonoce

Autor: Štěpán <sycfin(at)seznam.cz>, Téma: Kronika, Vydáno dne: 02. 04. 2016

AKCIČKA:velikonoční prázdniny 2016
KDE:Heřmanův Městec - Ježkovka
KDY:24. - 28. 3. 2016


Co jsme prováděli:
V rámci putování po vlastních stopách jsme se vydali do Ježkovky, kde jsme byli před devíti lety.
ČTVRTEK
Na místo jsme přijeli tak akorát na oběd, po obědě jsme vyrazili do parku, kde jsme se rozdělili do oddílků a chvíli sportovali. Tenhle program nám vyfržel až do večeře, po večeři jsme psali kroniku a absolvovali testík. Před večerkou jsme si ještě pustili film a den byl pryč.
PÁTEK
Dopoledne jsme hráli sportovní turnaje a když nám byla zima, tak jsme šli kreslit návrhy na kraslice. Po obědě jsme hledali a určovali označené stromy v parku, nakonec jsme všechno našli a většinu i určili, ale trvalo nám to tak dlouho, že do večeře zbyl čas jen na osobní volno. Večer nás čekala noční hra v nedalekém parku, pohádka na dobrou noc a večerka.
SOBOTA
Celý den jsme strávili na výletě. Viděli jsme město, část z nás navštívila bazén a část zase muzeum loutkařství. Po návratu jsme si odpočinuli a vrhli se na šifry. Ty nám vydrželi až do pohádky na dobrou noc a ještě se k nim vrátíme i v neděli.
NEDĚLE
Nedělní dopoledne je tradičně vyhrazeno výpravě na proutky, zbytek času do oběda jsme pak věnovali doluštění šifer ze včerejška. Po obědě se kluci pustili do výroby pomlásek a holky se vrhli na vajíčka. Potom jsme se všichni prohodili a nakonec se vše podařilo. Rukodělné činnosti nás tak unavili, že si všichni rádi zasportovali.
PONDĚLÍ
Pondělí je hlavně o pomlásce, úklidu a cestě domů.Kdo tam všechno byl:
Adéla D. Aneta David V. Kačenka Kristýna Markétka

Pod pečlivým dohledem:
Domča Jirka Kuba Lucka Míla Mirek Šárka Štěpán Terka Tomáš Vašek D. Vašek M.